menuordersearch
shabdiztech.ir

تخفیف ویژه سرویسهای WIFIX ADSL شبدیز ,

جستجو
۱۳۹۸/۱۲/۲۱ چهارشنبه
(0)
(0)
تخفیف ویژه سرویسهای WIFIX ADSL شبدیز
تخفیف ویژه سرویسهای WIFIX ADSL شبدیز

بسته های تخفیف دار بسته های WIFIX , ADSL  شبدیز ، ویژه نوروز 1399 را دنبال کنید .

مزایای شبدیز

1-به هر مقدار که مصرف کرده اید هزینه آن را بپردازید نه بیشتر.

یکی از بزرگترین مشکلات سرویسهای حجمی محدود بودن به یک مقدار حجم ثابت می باشد . گاها مشترکین نیاز به مصرف بیشتر داشته و یا بعلت عدم مصرف در پایان دوره مصرف مقداری از اعتبار به هدر می رود . سرویسهای Premium شبدیز این امکان را به شما می دهد که تنها معادل میزان مصرف خود بپردازید . در این صورت با مصرف بیشتر امکان شارژ آن به راحتی میسر بوده و در پایان دوره در صورت مصرف کم مابقی حجم مصرف نشده بصورت اتوماتیک به ماه بعد منتقل شده و اعتبار شما هدر نخواهد شد.

 

2-شبها از اینترنت , با قیمت استثنایی استفاده نمایید.

برخلاف سایر رقبا شبکه ارتباطی شبدیز برای جلب رضایت مشترکین و کاهش هزینه ها، شبها از ساعت 4 الی 7 صبح قیمت تعرفه های خود را تا 100 تومان کاهش داده است .برای مشاهده تعرفه ها کلیک کنید

3-هزینه ثبت نام رایگان.

بدون نیاز به پرداخت حتی 1 ریال بابت هزینه راه اندازی، تنها کافیست مدارک لازم جهت ثبت نام را کامل نمایید و سرویس خود را دریافت کنید.

به هر مقداری که دوست دارید از اینترنت استفاده نمائید.

سرویسهای نامحدود شبدیز این امکان را به شما می دهد تا به هر مقدار که مایلید از اینترنت لذت برده و نگرانی از حجم مصرفی تا آخر دوره شارژ نداشته باشید.

4-سرویس رایگان دریافت کنید.

با معرفی هر یک از دوستان و آشنایان و پرکردن فرم مربوطه شما یک سرویس رایگان معادل سرویس مشترک معرفی شده دریافت خواهید کرد.

5 - در برابر هر ریال وجه پرداختی شما متعهد هستیم.

 مشترکین ما هزینه استفاده از خدمات را در بهترین شرایط پرداخت می کنند و در صورت قطعی بعلت هایی که شبدیز خود را